Yetişkinler İçin İngilizce

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Yetişkinler İçin İngilizce


Gerek özel hayattaki gerekse iş hayatındaki yoğunluklar ile ertelenen bir çok ihityaçtan biri de ‘İngilizce öğrenimi’dir. Çoğunlukla isteğimiz vardır ancak cesaretimiz yoktur. ‘Bu yaştan sonra olur mu?’, ‘Gençlerle aynı ortamda yapabilir miyim?’, ‘Zamanında öğrenemedim şimdi nasıl öğrenirim?’ gibi sorularla kendimizi hep  geri çekeriz. Oysa iş hayatında belli bir yol almış olsak da kariyerimizi daha yüksek mevkilere taşımak isterken belki çok iyi bir iş fırsatını belki de bir  terfi fırsatını ‘dil engeli’  ile kaçırmışızdır istemsizce… Ya da yurtdışına çıkma planları yaparken daha rahat seyahat edebilmek, kültürel deneyimleri kazanabilmek, insanlarla iletişim kurabilmek varken kendimizi kısıtlarız, kısıtlanmış hissederiz çoğunlukla...

İşte tüm bu sorunları kendinize koyduğunuz engelleri aşmanız için tamamen size özel sadece eğitmeninizle en rahat hissettiğiniz yerde size özel hazırlanmış bir program eşliğinde alacağınız BİREBİR İNGİLİZCE eğitimi ile kısa zamanda hayal ettiğiniz noktaya ulaşmanız hiç de zor değil! Gelin bu deneyimi birlikte yaşayalım İngilizce ile hayatı kolaylaştıralım!

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.