Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

GMAT (Graduate Management Admission Test)


GMAT işletme dalında yüksek lisans eğitimi görmek isteyenlere yönelik bir sınavdır ve kişinin analitik düşünebilme yeteneğini bilgisini ve bilgiyi kullanabilme yetkinliğini ölçer..Yaklaşık 4 saat süren sınavın amacı daha çok performans ve gösterebildiğiniz sabrı ölçümlemektir.

GMAT SINAVININ geçerliliği 5 yıldır, uluslararası referans olarak kabul edilir. Elektronik ortamda gerçekleştirilir ve sınavın çoktan seçmeli bölümünde, verdiğiniz her doğru cevabın ardından kendisinden daha zor yeni bir soru gelir. Yanlış cevap verdiğinizde puan kaybettirmez, fakat daha kolay bir soruyla karşı karşıya gelirsiniz. Sınavda önemli olan doğru sayınız değil, doğru cevaplanmış soruların zorluk dereceleridir.GMAT sınavında en büyük hedef her  zaman daha zor sorularla karşılaşmaktır. Analitik zeka ve bilgi yorumlama becerisini ölçen bu  sınava disiplinli bir çalışma gerektirir.

 

BİREBİR İNGİLİZCE DE GMAT EĞİTİMİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

GMAT hazırlık eğitimi programımız öğrencimize uygulayacağımız sevite tespit sınavı sonrası kişiye özel bir program dahilinde işitsel ve görsel eğitim yöntemleri kullanılarak hazırlanmaktadır.

Öğrencinin çözüm becerisini geliştirmek ve pratikte akıcı olması sağlanması amacı ile GMAT sınav teknik ve taktikleri üzerine performans yükseltmeye yönelik özel bir çalışma yapılır.

 

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.