Neden Birebir İngilizce?

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Neden Birebir İngilizce


Birebir İngilizce uzun yıllar devlette ve özel sektörde çeşitli yaş ve sektörlerden kişilere İngilizce öğretmiş eğitmenlerin kurduğu bir eğitim kurumudur.

Klasik öğretim metotlarının aksine hem eğlenceli yöntemleriyle hem teknolojik imkanlarıyla ve öğrenci yanlısı yaklaşımıyla dil öğrenimini daha keyifli bir hale getirmişlerdir.

Yılların birikim ve deneyimini Birebir İngilizce’de hayata geçirme fırsatı bulmuşlardır.

Özellikle iş dünyasına eğitim verme konusunda kurumsal bir hafızaya sahip Birebir İngilizce, hangi seviyede ve hangi sektörde nasıl bir yöntem ve yaklaşıma ihtiyaç duyulacağını detaylıca planlayıp buna göre eğitim programları düzenlemektedir.

Birebir İngilizce, ilaç sektöründen satış-pazarlamaya, IT sektöründen İK alanında faaliyet gösteren pek çok firmaya hem çalışan hem yönetici seviyesinde eğitimler vermiştir. Özellikle teknoparklar, organize sanayi bölgeleri ve şehir merkezine uzak yerleşkelerde faaliyet gösteren işletmelerin ilgi gösterdiği eğitimler, çalışanların zaman kaybetmeden, hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmesini mümkün kılmıştır.

Artan şube sayısıyla sadece çalışanlara değil; yeni mezunlar, üniversite öğrencileri, lise öğrencileri ve çocuk grupları alanında da eğitimler verilmektedir. Birebir İngilizce, özellikle son dönemde IELTS, TOEFL, SAT gibi sınav hazırlık eğitimleri, çocuklar için evde İngilizce modeliyle hizmet verdiği alanları hızla artırmaktadır.

Birebir İngilizce’nin kurucuları, aynı zamanda iFLED-International Foreign Language Educators’ Association (Uluslararası Yabancı Dil Eğitmenleri Derneği) kurucularındadır. Böylece eğitim sektörüne yeni bir standard getirilmesi hedeflenmektedir.

Birebir İngilizce, Speak Up, Newyork Language Academy, Londra Dil Okulları ve English Café gibi çeşitli markaların da yaratıcısıdır.

 • Maximum 6 Kişilik Sınıflar

  Birebir İngilizce’de 15-20 kişilik sınıflarda kaybolmazsınız. İletişim için özel olarak dizayn edilmiş toplantı salonu ortamlarında karşılıklı oturarak eğitim alırsınız. Böylece dil öğrenmenin temelini oluşturan ‘iletişim’e daha eğitim başlarken başlarsınız.

  ...
 • Dil Koçluğu: 7/24 İngilizce

  Birebir İngilizce’de eğitim 7 gün 24 saat! Dersten derse eğitmeni gördüğünüz bir sistem yerine her gün eğitmenle etkileşimde bulunabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Öğrencilerimizle eğitmenlerimiz sadece ders esnasında değil, ders sonrasında da iletişim halindedirler. Gerek eğitim setlerinin online ödevleri, gerekse sınıfça yapılması gereken aktiviteler eğitmen ve öğrenciyi sürekli iletişim halinde tutmaktadır. Eğitim süresince her öğrencimizin bir dil koçu bulunmaktadır. Dil koçu neler yapar?

  • Öğrenci ya da öğrencilerle kurulacak whatsapp gruplarında ‘Good morning’den ‘Good night’a kadar gün boyu İngilizce yazışmalar
  • Sınıfça belirlenecek bir yabancı diziyi İngilizce altyazıyla izleme, sonrasında o eğitimden önce izlenen bölümler için herkesin seçtiği bir karakteri oynama
  • Her öğrencinin öğrenme şekline ve motivasyon türüne göre ona aktiviteler, uygulamalar, kitaplar önerme ve takibini yapma
  • Dijital öğrenme kanallarına abonelikler oluşturma ve gün içinde öğrencinin buraları kullanarak pratiğini devam ettirmesini sağlama
  ...
 • Öğretme Garantisi

  Eğitim sistemimize ve eğitmenlerimize o kadar güveniyoruz ki, belirtilen sürede hedeflediğiniz eğitim seviyesine gelememeniz durumunda, o kur için ödediğiniz ücreti aynen iade ediyoruz. Evet, yanlış okumadınız. Eğitimlere eksiksiz katılıp eğitmenin sizden istediği ödevleri eksiksiz yerine getirmenize rağmen, kur sonundaki seviye belirleme sınavından geçer not (70) alamamanız durumunda o kuru herhangi bir ücret ödemeden o kuru size tekrar etme hakkı sunuyoruz.

   
  ...
 • Güncel Eğitim Materyalleri

  i.    Her seviye için ders ve alıştırma kitabı, CD ve interaktif DVD

  ii.    Oxford University Publishing (OUP) “MyEnglishLab” online eğitim portalı ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde tamamlayıcı interaktif alıştırmalara ve aktivitelere katılarak İngilizcenizi geliştirme imkanı

  iii.    Tüm dünyadaki OUP öğrencileriyle iletişim kurabileceğiniz özel alıştırmalar, linkler ve oyunlar ile İngilizce pratik yapabileceğiniz online öğrenci topluluğuna erişim imkan

  iv.    İş ingilizcesi için Pearson yayınevinin Market Leader kitapları

  v.    Mesleki İngilizce için yine Oxford University ve Pearson tarafından hazırlanmış mesleki eğitim materyalleri

  ...
 • Kişiye Özel Eğitim Programı

  Birebir İngilizce’de eğitim programı kişiye ya da gruba özel hazırlanmaktadır. Önce mevcut İngilizce seviyeniz tespit edilir. Sonra ulaşmak istediğiniz seviye ve İngilizce öğrenme sebebinize göre bir eğitim programı yapılır. Aylık periyotlarla bu gelişim size ya da şirket yöneticilerine raporlanır. Böylece yapılan yatırımın en verimli şekilde takibi sağlanır.

  ...
 • Esnek Eğitim Saatleri

  Eğitimi ne zaman isterseniz o zaman alabilirsiniz. Birebir İngilizce olarak sabah mesai öncesi, öğle arası ya da mesai sonrası eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz bulunmaktadır. Hatta çalıştığı ve yaşadığı semt uzak olduğu için bir gün şirkette bir gün evinde alan, ya da eğitmeni tamamen evinde isteyen öğrencilerimizin taleplerine de uygunluk çerçevesinde cevap verebiliyoruz.

  ...
 • Raporlama ve Takip

  Kurumsal eğitimlerde şirket yöneticisi, eğitim koordinatörü ya da İK sorumlusu aylık olarak düzenli bir şekilde bilgilendirilir. Eğitim gören personelin eğitimlere katılımı, eğitimde gösterdiği performans, dili kullanımı, telaffuz yeteneği, gramer bilgisi, kelime dağarcığı tek tek bireysel olarak raporlanır. Böylece kurumsal eğitimin amacına ulaşıp ulaşmadığı, hangi çalışanların ne kadar çaba gösterdiği yöneticiler tarafında da takip edilebilir. 

   
  ...

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.