Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

GRE (Graduate Record Examination)


ABD’deki ve İngilizce eğitim veren diğer üniversitelerde mühendislik ve sosyal bilimler başta olmak üzere yüksek lisans ve doktora gibi eğitimleri alabilmek amaçlı girilmesi gereken bir sınavdır.

GRE sınavı iki format olarak General ve Subject şeklinde ayrılır. General format bir çok bölümde geçerlidir ancak bazı bölümler için o alana özgü (Subject) yeterliliğin ölçülmesi de talep edilebilir ve  öğrenciden her iki formatta sınava girmesi istenebilir. 
Sözel, sayısal ve analitik yazma bölümlerinden oluşan GRE sınavı yaklaşık 4 saat sürmektedir..

Sınav gerçekleştiği tarihten itibaren 3 yıl boyunca geçerlidir. Daha sonra, eğer başka bir sınava ek olarak, başvurulan okul uygun görürse 5 yıla kadar kabul edilmektedir. 5  yıldan sonra, test ile ilgili sonuç belgesi gönderilmemektedir.

GRE adayın dil yeterliliğini değil, aynı zamanda bu dilde düşünebilme ve düşündüklerinizi aktarabilme yeteneğinizin yanında genel yeterliliğini de ölçer.

 

BİREBİR İNGİLİZCE DE GRE EĞİTİMİ

GRE eğitimi programımız öğrencimize uygulayacağımız sevite tespit sınavı sonrası kişiye özel bir program dahilinde hazırlanmaktadır.

İleri seviyede dil kullanım kabiliyetine ihtiyaç duyulan bu sınavda tüm bölümler için bir çalışma yapılabileceği gibi, bu bölümlerinden herhangi birisine ağırlık vererek de çalışmalar yapılabilir.

Öğrencilerimizin gösterdikleri gelişimin yakından takip edilebilmesi için periyodik deneme  sınavları gerçekleştirilir.

Öğrenciyi hızlı düşünme, hızlı ve doğru cevaplama, sık yapılan hataları tekrarlamama ve zamanı iyikullanma konusunda geliştirerek, sınavda hedeflenen puana ulaşılması sağlanır.

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.