Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

SAT (Scholastic Aptitude Test)


ABD’ de lisans düzeyinde eğitim almak isteyen öğrencilerin üniversiteye başvurabilmesi için ihtiyaç duyulan bir sınavdır. College Board tarafından düzenlenen ve çoğunluğu ABD’de olmak üzere birçok kolej ve üniversite tarafından kabul edilen sınav, tüm dünyada çeşitli sınav merkezlerinde düzenlenir.

Sınav iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama SAT1 öğrencinin genel bilgi kapasitesini ive bilgiyi kullanma yeterliliğini ölçer. Sözel ve Sayısal olmak üzere iki bölümden oluşur. Sınav 3 saate yakın sürer ve genel yeteneklerinizi İngilizce olarak ölçer. 

İkinci aşama SAT2 bazı üniversite ve bölümlerde özellikle talep edilebilir. Seçeceğiniz bölüme olan akademik yatkınlık ve yeteneğinizi ölçer.

 

Nasıl Değerlendirilir?

Yanlış cevapların doğru cevaplara bir etkisinin bulunmadığı bu sınav 1600 puan ölçeği üzerinden değerlendirlir. Puan dağılımı 800 puan Matematik ve 800 puan Reading ve Writing için olacak şekildedir.

 

BİREBİR İNGİLİZCE DE SAT EĞİTİMİ NASIL VERİLİR?

SAT  eğitimi programımız öğrencimize uygulayacağımız sevite tespit sınavı sonrası kişiye özel bir program dahilinde öğrencileri hedef puanlarına ulaştırmak amaçlı tasarlanır.

Öğrencilere sınava nasıl hazırlanılması gerektiği, sınav taktikleri ve sınavda zaman yönetimini nasıl sağlayacakları öğretilir.

Sınavın tüm bölümlerine birden hazırlanabilecekleri gibi, bölümlerinden herhangi birisine ağırlık vererek de programlar hazırlanabilir.

 Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz deneme sınavları ile öğrencimizin gelişimi yakından takip edilir.Öde

Tüm bu hazırlıklar ile öğrenciyi hızlı düşünme, hızlı ve doğru cevaplama, sık yapılan hataları tekrarlamama ve zamanı efektif kullanma konusunda geliştirerek, sınavda hedeflenen puana ulaşılması sağlanır.

 Bu programda amaç öğrencinin sınav becerilerini geliştirmektir.

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.