Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Proficiency


Proficiency (hazırlık atlama) programının amacı, üniversitelerde verilen İngilizce hazırlık eğitiminden muaf olmak, hazırlık sınıfı okumadan doğrudan birinci sınıfta eğitime başlamalarını sağlamak, hazırlık eğitimini tamamlayıp bitirme sınavında başarısız olan öğrencilerin de sınavı geçmesini sağlamaktır.
Proficiency sınavını üniversiteler kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyelerinde hazırladıklarlar. Bu nedenle sınavın içeriği ve sınav tarihleri her üniversitede farklılık gösterir.

 

BİREBİR İNGİLİZCE DE PROFİCİENCY EĞİTİMİ NASIL VERİLİR?

Proficiency sınavı öğrencilerin dilbilgisi, sözcük bilgisi ve okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini ölçmek üzerine hazırlanmaktadır.Bu becerilerin en iyi şekilde geliştirilmesi için için 50 saatlik hızlandırılmış birebir ders programımız öncesi öğrencilerimize seviye tespit sınavı uygulanmakta ve eksikleri göz önünde bulundurularak sınavı geçmelerine yardımcı olmaktayız.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.