Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Yabancı Dil Testi


YDT yani Yabancı Dil Testi geçmiş yıllarda uygulanan LYS 5 sınavının yerine ilk defa 2018 yılı itibariyle uygulanmaya başlanan sınavdır.Yabancı Dil Bölümlerini tercih etmek isteyen adayların TYT sınavından sonra YDT sınavında girmesi gerekmektedir.

 

BİREBİR İNGİLİZCE DE YDT EĞİTİMİ NASIL VERİLİR?

Öğrencilerimizin YDT sınavına ne kadar zamandahazırlanacağını ön görmek amaçlı eğitim öncesinde yapılancak olan sevite tespit sınavı sonrasında kişiye özel hazırlanan programımız dahilinde sınava yönelik özel bir çalışma yapılır.

YDT sınavında öğrencilerin İngilizce’de okuma ve dil bilgisi becerileri test edilir.Bu nedenle öğrencilerimize dil ve kelime bilgisini arttırmaya yönelik çalışmalar yapılır. Farklı soru teknikleri ile stratejik sınav çalışması ve zaman yönetimi üzerine alıştırmalar yapılr.

 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.