Konuşma Kulübü

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Konuşma Kulübü


Sadece pratik yapılan bu eğitim türünde dersten önce belli bir konu seçilerek öğrencinin hazırlık yapması beklenir. Bu konu seçilirken öğrencinin talebi, ilgi alanı, mesleği göz önünde bulundurulur. 
Mesela, IT sektöründe çalışan bir yöneticisiniz. Her ders bilişim alanında parlamış bir start-up firma seçilir. Bunu araştırmanız beklenir. Derste de tamamen bu konu üzerine yabancı eğitmenlerimizle pratik yaparsınız. 
Sektöre ya da ihtiyace göre dersin içeriği ve tarzı değişebilir. 
Dilerseniz sizi iş mülakatına, yurtdışında gideceğiniz bir fuara, katılacağınız bir sunuma yahut satış/satın alma yapacaksanız ilgili ürün hakkında pazar tekniklerine hazırlayabiliriz. 
Ayrıntılı bilgi için bilgi istek formu (link) doldurmanız yeterli. 

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.