Mesleki İngilizce

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Mesleki İngilizce


Çalışanlar İçin Etkili Bir Dil Eğitimi

Grup eğitimleri çalışanların yetkinliklerini artırarak kurum başarısına katkı sağlayabilmeleri için hazırlanmıştır. Kurumsal İngilizce kursları taleplere göre değişik programlanabilir. Kurumsal eğitimler kurum içinde veya Birebir İngilizce şubelerinde gerçekleştirilebilir. İngilizce seviyesine göre Türk ya da yabancı tecrübeli eğitmenlerimiz ile hedefinize ulaşmanız sağlanacaktır. Maksimum 6 kişilik grup sınıflarla dil eğitimi eğlenceli bir şekilde verilmektedir. 

 

Kurumsal Grup Derslerinin Avantajları:

Şirketle birlikte gerçekleştirilen ihtiyaç analizi sonrasında gerekli olan seviye ve içeriğin belirlenmesi. 

Kişiye özel hazırlanmış içeriğin ve esnek saatlerin yanı sıra, şirketlerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ek parametreler. Şirket için önemli olan detaylara odaklanma.

Öğrenme hızına veya grup dinamiklerine dışarıdan herhangi bir müdahale olmaması. 

Önceden belirlenmiş olan dil hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşılması sayesinde kolay planlama imkanı. 

Şirketin kendi terminolojisinin ve özelleştirilmiş zaman programlarının ders içeriğine dahil edilmesi.

Üst düzey yöneticiler için tercih edilen eğitim modelimiz ise esnek saatli, konuşma odaklı birebir programımızdır.

Yöneticilerin yoğun programları düşünülerek hazırlanan programlarımızda asistanlar ile iletişim halinde kalınır ve ders saati düzenlemeleri toplantılar ve seyahatler göz önünde bulundurularak yapılır. 

 

Birebir İngilizce’de Süreç Nasıl İşler

Dilerseniz yerinde dilerseniz online olarak çalışanlarınızın İngilizce seviyesi tespit edilir

Bütçeniz doğrultusunda eğitim planlaması yapılarak sınıflar oluşturulur.

Eğitim almak isteyen kişi ya da gruplara yönelik eğitim takvimi belirlenir,eğitim müfredatı oluşturulur, İK ile paylaşılır.

Eğitime girecek olan eğitmenlerle demo ders gerçekleştirilir.

Sözleşme ve ödeme süreçlerinden sonra eğitim materyalleri tarafınıza ulaştırılır.

Çalışanlarınızın eğitim gelişimi aylık olarak size özel hazırlanmış bir formatta sizle paylaşılır.

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.