Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)


TOEFL, adayların İngilizce becerilerini akademik seviyede dinleme, okuma, konuşma ve yazma olarak ne kadar iyi kullandığını ölçmek amaçlı yapılan bir sınavdır.

Geçerliliği uluslararası olarak değerlendirilir ve resmileşmiş  İngilizce Test sistemidir. Bu nedenle Dünyadaki en itibarlı İngilizce  sınavıdır ve Avustralya, Kanada, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletler, dahil olmak üzere, bir çok ülke ve  ülkede bulunan kolejler, üniversiteler ve kurumlar tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de de bir çok özel kurum ve ÖSYM’de TOEFL Sınavını kabul etmektedir.

TOEFL  sınavı IBT ve PBT olarak ETS ( Educational Testing Service) firması tarafından düzenlenir.  TOEFL IBT – Internet –Based Test; internet tabanlı bir test sistemdir ve sadece ETS’nin yetkili sınav merkezlerinde bilgisayar ortamında online olarak gerçekleştirilmektedir 

 

TOEFL SINAVINA KİMLER KATILABİLİR?

Yüksek öğretim kurumlarına kayıt olmak isteyen öğrencier,

İngilizce Dil Eğitimi ile ilgili alan programlarına kabul edilmek isteyen, kabul edilen ve ya mezuniyete hak kazanmak isteyen öğrenciler,

Proficiency (Hazırlık Atlama) sınavından muaf olmak için dil yeterliliğini belgelemek isteyen öğrenciler,,

Burs ve Sertifika amacı olanlar,

Vize başvurusunda bulunanlar,

Bir kurumun talebi üzerine her hangi bir alanda İngilizce Dil Bilgisi puanını belgelemesi gerekenler,

TOEFL sınavına katılabilirler.

 

Nasıl değerlendirilir?

TOEFL IBT  sınavında adaylar 4 alanda ‘Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma’ her alan 30 puan değerinde olacak şekilde toplamda 120 puan üzerinden değerlendirilmektedir.

 

BİREBİR İNGİLİZCE TOEFL EĞİTİMİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Sınavın gerektirdiği seviyede öğrencinin dört dil becerisinin en iyi şekilde geliştirilmesi için için 60 saatlik birebir ders programımız öncesi öğrencilerimize uygulayacağımız seviye tespit sınavından öğrencinin en az C1-Upper Intermedıate seviyesinde olması beklenir.  C1-Upper Intermedıate seviyesi altındaki öğrencilerin öncelikli olarak grammer eksikliklerini gidermeleri ve istenen seviyeye ulaşmaları amaçlanır.

Birebir İngilizce de Toefl sınavına yönelik okuma, dinleme, konuşma ve yazma alıştırmaları yapılmaktadır.

Okuma bölümü için okuma parçaları cevaplandırılır ve bu parçaların kelimelerine yönelik özel çalışmalar yapılır.

Dinleme bölümü için program boyunca sınavda karşılaşabileceğiniz tüm soru tarzlarına yönelik alıştırmalar yapılır.. 

Yazma bölümü için  sınavlarda en çok karşılaşılan formatlara yönelik eğitim verilir, önceki sınavlarda çıkmış konular ile ilgili  çalışmalar yapılır. 

 Konuşma becerisi için alanında uzman hem Türk hem yabancı eğitmenlerimiz ile öğrencinin bol bol pratik yapması sağlanır.

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.