Malta´da Dil Eğitimi

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Malta´da Dil Eğitimi


Sıcak sıcacık Akdeniz İklimi’ne sahip bir ada ülkesi.Kışın dahi gittiğinizde 4 duvar arasına tıkılıp kalmaz muhteşem tarihi ve  turistik olan bu ülkeyi bazen bir şehirden bir şehire yürüyerek gezebilirsiniz.Yazın festivallerle doludur.Akşamları gece yarısı olan turistik ve eğlence dolu etkinlikleri sizi bazen tarihin sayfalarına ışınlayabilir bazen de kendinizi bembeyaz kumların üzerinde güneşi selamlarken bulursunuz.Malta Birleşik Krallık sömürgesi’nden bağımsızlığını ilan ederek ayrılmış bir ülke olduğu için her ne kadar halkı evinde kendi dilini konuşsa da sokakta,sosyal yaşamda,kamusal alanda  herkes İngilizce konuşur resmi dil İngilizcedir.

Malta’da dil eğitimi almanın sağlayacağı katkılara değinecek olursak;

  • Resmi dil İngilizcedir ve dünyanın en iyi dil okullarının zincirleri Malta’da çok çeşitli dil eğitim programları sunmaktadır.
  • Genel İngilizce,Yoğun İngilizce ,Sınava(TOEFL,IELTS)  hazırlık programları,akademik İngilizce,iş İngilizcesi gibi çeşitli programlar mevcuttur.
  • Çok farklı seçenekte konaklama imkanları mevcuttur. Öğrencilerin bütçe ve beklentilerine göre aile yanı,yurt,paylaşımlı oda ve turizm ülkesi olduğu için otel ve pansiyon seçenekleri vardır.
  • Malta’daki dil okulları hem kaliteli okullardır hem de program ücretleri diğer ülkelere kıyasla oldukça ekonomiktir.Yaz aylarına denk gelen aylar dışında hele ki bir de uzun dönemli gidiyorsanız okullar öğrencilere konaklama dahil çok avantajlı paket fiyatlar sunarlar.
  • Avrupa’dan çok fazla insan Malta’ya eğitim veya tatil amaçlı gelmektedir.Dolayısıyla farklı kültürlerden pekçok arkadaşlarınız olur bu da size hem dil konuşma pratiği hem de o kültürleri tanıma imkanı sağlar.
  • Malta çok mozaik bir ülkedir.Arap,İtalya ve Avrupa ‘nın harmanlandığı çok enteresan bir ülkedir. Hem çok modern,düzenli temiz ve kurumsaldır , hem çok sıcak samimi yardımsever bir halkı vardır hem de eğlenmeyi gezmeyi çok severler çok konuşkandırlar.Asla kendinizi yabancı ve yalnız hissetmezsiniz.
  • Türkiye’ye 2.5 saat uçuş mesafesi ile çok yakındır.Hergün sefer bulunmaktadır.
  • Malta’ya vize almak diğer ülkelere göre daha kolaydır.
  • Malta’nın nefes kesen doğal güzellikleri vardır.Aynı zamanda Avrupa’nın dalış merkezidir.Su sporları ile ilgili uluslararası müsabakalar olmaktadır.Dolayısıyla Malta’da nefes kesen sporları deneyimlemeniz ve büyüleci  güzellikleri ile eğitiminiz bir anlamda tatil havasında da geçecektir.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.