22.2.2019

İzmir Barosu

2017 yılında başlayan Birebir İngilizce-İzmir Barosu İşbirliği yenilenen protokolle birlikte yeni dönem eğitimlerine 4 Kasım 2019’da başlıyor.

 

Eğitim grupları nasıl belirlenecek:

Hem Merkez baro binası (Alsancak) hem de Birebir İngilizce İzmir şubesinde gerçekleşecek olan eğitimlere katılmak için bu linkteki seviye tespit sınavını tamamlamanız yeterlidir. 

Seviyelere göre oluşturulacak sınıflardaki eğitimler haftaiçi Pzt-Çarş 18:00-20:00 ve Salı-Perş 18:00-20:00 aralığında olacaktır.

 

Hangi gün eğitim alabileceğim?

Sınav sonucu çıkan seviyenize göre oluşacak sınıflarda ya Pzt-Çarş seçeneğini ya da Salı-Perş seçeneğini seçebilirsiniz. Talep oluşması halinde haftasonu sınıfları açılacaktır.

 

Ücretlendirme nasıl olacak?

Haftada 2 gün x 2’şer saat sürecek eğitimlerde her bir kur 2 ay sürecektir. Aylık ödeme stajer avukatlar için 175 TL, meslekteki avukatlar içinse 275 TL’dir. Her bir kur için 2 aylık ödeme yapmanız gerekmektedir. Kayıt yaptırırken min. 2 ay (1 kur) olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler ne zaman başlayacak?

Eğitimlere 4 Kasım haftası başlanacak ve adli tatil başlayana kadar (Haziran ayı sonuna kadar) eğitimler devam edecektir.

Sorularınız olursa bilgi@birebiringilizce.com.tr adresinden ya da whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.