İngiltere´de Yüksek Lisans Eğitimi

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

İngiltere’de Yüksek Lisans Eğitimi


İngiltere’de yüksek lisans eğitimiiçin öncelikle bir lisans programından mezun olmuş olmanız gerekmektedir.İş tecrübeniz de bazı durumlarda olumlu etki eder.

Eğitim almak istediğiniz bölümle ilgili projeler ve sertifikalar çok olumlu olacaktır.Dil seviyenizi gösteren uluslararası geçerliliği olan bir sertifika sunmanız gerekir.Ayrıca üniversitede dil seviye sınavı uygulayabilir.

Ön elemeden geçtikten sonra bazı bölümler kabul testi uygular.Mülakata alınma durumunuz da olabilir.Başvurudan sonra mülakata alınıp alınmayacağınız ise size bildirilecektir.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.