İngiltere´de Dil Eğitimi

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

İngiltere´de Dil Eğitimi


Birleşik Krallığı’ın dört ülkesinden en büyük ve en kalabalık olanı İngiltere’dir. Dünya’da en yaygın olarak konuşulan İngilizce’nin  anavatanı olan İngilitere’de öğrenilmesinin size sağlayacağı bir dolu avantaj vardır. Ortaöğretim seviyesinde İngilizce ders kitaplarımızdaki resimlerin pekçoğu İngilitere ve bu ülkenin en önemli şehirlerinden örneklerdi.O resimlerin içerisinde kaybolup bir gün ben de İngilitere’de hem eğitim alacağım hem de bu yerlerin resimlerini ben kendim fotoğraflayacağım dediyseniz işte neden İngiltere’de dil eğitimi almalısınız sorusunun çok önemli yanıtları.

 

 • İngiltere’de çok eski ve çok köklü dil eğitim okulları bulunmaktadır.Bu okulların hepsi British Council ve English UK gibi kurumlar tarafından düzenli ve sıkı bir şekilde denetlenmektedir.Okullar bu kurumlara akredite olmadan hizmet sunamaz dolayısıyla eğitim sisteminin kalitesi,eğitim modüllerinin gelişen dünya ile örtüşmesi,ekiplerinin profesyonelliğini sürekli artırmaları demektir.Bu çok önemli ayrıcalık İngiltere’deki dil okullarının son derece güvenilir olduğu anlamına gelir.
 • İngilitere’deki dil okullarında mutlaka beklentinizle örtüşecek bir program vardır çünkü çok geniş yelpazede program seçenekleri mevcuttur.Genel İngilizce,Yoğun İngilizce,Akademik İngilizce ,Sınavlara  Hazırlık Programları ,İş İngilizcesi,Birebir İngilizce programları,eğitim  ve çalışmanın bir arada olduğu çok farklı seçenekler bulunmaktadır.Eğer  11 ay üzeri dil eğitim programına kayıt olursanız çalışma imkanı da elde edersiniz bu durumda döndüğünüzde İngiltere’de eğitim ve çalışma deneyimin olduğu çok güçlü bir cvniz olur.
 • Her yaş grubuna uygun dil eğitim programları mevcuttur.16 yaş ve üzeri için yetişkin eğitim programları,daha küçük yaşta olanlar için ise yaz okulları ve kış kampları ile neredeyse her yaşa uygun seçenek mevcuttur.
 • İngiltere’de dünyanın ilk 100 en iyi ünversitesi sıralamasına giren çok köklü ve çok eski üniversiteler de bulunmaktadır.Cambridge,Oxford  hepimizin bildiği en prestijli olanlardır.İngilitere,sanat,finans ve inovatif gelişmeler ile birlikte tarih ve turizm konusunda da çok zengin bir ülke olduğu için üniversiteleri ve dil okullarının yanısıra yüksekokulları,kolejleri,ticari  liseler,teknik liseleri , sanat ve öğretmen  okulları gibi eğitim konusunda kendini kanıtlamış önemli bir destinasyondur.
 • İngiltere’de öğrenci nüfusu çok fazladır.Her ne kadar ilk aklımıza marka bir şehir olan Londra gelse de Oxford,Cambridge,Manchester,Bristol,Brighton Liverpool,Bournemouth gibi çok popüler şehirlerinde eğitim alabileceğiniz çokça seçenek bulunmaktadır.Ve herbir şehirin kendisine has mottosu vardır.Manchester kendisini  futbol şehri,Cambridge teknoloji şehri ,Brighton tatil ve eğlence şehri ,Bournemouth güvenli sosyal ve sahil şehri Liverpool ise en misafirperver şehri olarak tanımlar.
 • İngiltere göçmen nüfusunun çok azolduğu bir şehir olduğu için İngilizceyi  her yerde aksanıyla ve düzenli haliyle duyacaksınız.
 • İngilterede’ki okulların pekçoğu IELTS resmi sınav merkezi özelliğine sahip okullardır.Dil eğitiminiz sonrasında hemen sınava girmenizin rahatlığı sizin çok büyük avantajdır çünkü herşey sıcağı sıcağınıdır ve başarılı olma şansınız daha çoktur.
 • Konaklama seçeneği olarak genellikle aile yanı tercih edilir .Aile yanında yarım pansiyon,oda+kahvaltı veya sadece oda seçeneği mevcuttur.Bu seçenekler seçeceğiniz okula göre de çeşitlilik gösterir.Eğitim konusunda titiz,kaliteli ve köklü olan İngilitere’de tabiki sizlerin bütçe ve beklentilerine uygun otel, yurt ve öğrenci evi gibi seçenekler mevcuttur.Evde konaklamak size İngiltere’nin yaşam ve ev hayatına dair izlenimler edinmenizi sağlar.Yurt veya öğrenci evlerinde sizler gibi başka ülkelerden gelmiş insanlarla arkadaş olma farklı kültürleri tanıma şansını elde edersiniz.
 • Yurtdışına çıktığımızda illaki bir yabancılık ve bir süre kadar uyum  sorunu yaşarız fakat bir zaman sonra bu durum değişecek  hatta hayata dair bakış açımızda ciddi değişiklikler olacaktır.Güneş Batmayan İmparatorluk olarak bilinen İngiltere’de inanıyoruz ki eğitiminizden sonra hayata dair ciddi ivme kayıt edeceksiniz.
 • İngiltere özgüvenin ve bağımsızlığın ülkesidir.Anayasası yoktur fakat hukuk üstündür,bağımsızlık günü kutlamaz fakat yayılmacı tavırdan dolayı pekçok ülkeye kendi ekolünü taşımıştır.Bağımsızlık,güvenlik adalet ve düzen değerlerini  özünde bulunduran İngiltere’ye uzaklık  sadece 4 saat gibi çok kısa bir süredir.İngiltere’ye direk düzenli uçuşlar vardır.
 • Türkiye’den giden çok olduğu için yıl içerisinde okullar Türklere özel kampanya ve promosyonlar sunmaktadır.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.