Amerika´da Lisans Eğitimi

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Amerika´da Lisans Eğitimi


Amerika’da  üniversiteler  bağlı olduğu eyaletin yönetimi ve meclisi tarafından yönetilir.Bu konuda genel manada bir eğitim bakanlığı yoktur.Federal Devlet eğitime ciddi kaynak aktarır lakin üniversitelerin  sistemi,programı ve bütçesi bağlı olduğu eyalet yönetimi ve meclisi tarafından belirlenir ve mali kaynak sağlanır.

Amerika’da devlet üniversiteleri,özel üniversiteler ve commnutiy college adında iki yıllık ünversiteler vardır.

Amerika’da lisans eğitimi 4 yıl sürer.Öğrencinin lise mezunu olması ve çok iyi derecede İngilizce biliyor olması gerekir.Bunun tespiti için TOEFL veya IELTS sınavlarında yeterli puanı almış olmanıza bakılır.Üniversite’ye giriş için bir merkezi ve ülke çapında sınav sistemi yoktur.Okullara ve bölümlere başvurularınızı ayrı ayrı yaparsınız.Başvuru kabulleri de okuldan okula bölümden bölüme farklılık gösterir merkezi bir bakanlık idaresinde  olmadığı için.

En önemli husus sizin yeterlilikleriniz ve özellikleriniz titizlikle değerlendirilmesidir.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.