Amerika´da Dil Eğitimi

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Amerika´da Dil Eğitimi


Teknolojinin ve buna paralel olarak uluslararasılaşmanın  her geçen gün daha da ileriye gittiği dünyamızda anadilimiz dışında ikinci bir dil artık elzem ve şarttır. Ve hepimizin zihninde mutlaka  yer etmiş bir dizi veya film olduğu için İngilizce dil eğitimi veya  eğitim anlamında  kendimize bir yatırım yapmak istediğimizde aklımıza gelen ilk gelen ülke tabi ki  Amerika’dır. Dünya’nın en güçlü ekonomisine sahip olan,bünyesinde ki şirketlerin pek çoğunun dünyanın diğer  ülkelerinde de konuşlanıp, ticaret yaptığını da düşünecek olursak o filmlerde duyduğumuz Amerikan İngilizcesi’ ni  öğrenmek bizlerde daha da kuvvetli bir istek uyandırmaktır.

Fırsatlar ve özgürlükler ülkesi olarak bilinen Amerika’da eğitim almış olmanın sağlayacağı katkı ve pasaportumuzda bir Amerika Vizesi’ ne sahip olmanın sunacağı , avantaj ve prestiji ise gerçekten kariyer yaşamımızda  bizleri hep bir adım öne taşıyacak, tercih edilir olmamızı sağlayacaktır.

Amerika’daki dil eğitimi almak  size  neler kazandırır?

 • Amerika’da yüzlerce farklı dil okulu bulunmaktadır. Ve bu okulların kalitesi dünya standartlarında ,  kadroları  çok kaliteli ve kalifiye insanlardan oluşmaktadır. Dil okulları içerisinde kendi beklenti ve isteklerinize göre bir okul bulmanız ve buna paralel en yüksek memnuniyeti almanız kaçınılmazdır.
 • Şehir merkezlerindeki dil okullarının yanı sıra üniversite kampüslerinde de İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz. Dolayısıyla zihninize kazınmış o muhteşem Amerikan gençlik dizilerindeki  kampüs atmosferini  yaşar, hayallerinizi deneyimlemiş olursunuz.
 • Dil okulları sonrasında uluslararası diploma ve sertifika programlarından kendinizi geliştirmek istediğiniz alanı seçerek eğitiminize devam edebilirsiniz. Dünya’nın en iyi 10 üniversitesi Amerikada’dır.  Uzun süreli bir sertifika   programına   dahil olduğunuzda ise   Amerika’da bir şirket  bünyesinde  yasal olarak 1 yıl çalışma hakkı  edinirsiniz. Amerika ‘da eğitim alıp devamında Amerika’da iş tecrübesi edinmek   Cv’nizin  gücüne ciddi ivme katacaktır. Döndüğünüzde hatta belki de Amerika’da iken  beklentilerinizi  karşılayacak, imkanlarının çok iyi  olduğu şirketlerde iş hayatınıza devam ediyor olacaksınız.
 • Amerika turistik veya eğitim amaçlı olarak dünyanın pek çok farklı ülkesinden insanların tercih ettiği bir ülkedir. Dolayısıyla çevrenizde farklı millet ve kültürlerden pek çok arkadaşınız olur. Bu da size o ülkeleri ve kültürleri tanımanızı sağlar ve kendinizi tam bir dünya vatandaşı olarak hissedersiniz.
 • Amerika’daki dil okulları o kadar çeşitlidir ki  dolayısıyla alternatifler arasında mutlaka bütçenize uygun dil okulu bulabilirsiniz.
 • Amerika’da aile yanı,yurt,öğrenci evi ,ev-oda kiralama gibi bütçenizle doğru orantılı olacak şekilde sizin karakterinize uygun bir konaklama imkanı mutlaka bulabilirsiniz bu anlamda da imkanları çok fazla olan bir ülke
 • Amerika gibi bir ülkede yaşamak hem yaşam standartlarını hem de gelişmeleri yerinde görmek haberdar olmak yaşamınıza mutlaka çok farklı ,işinize yarayacak size yol aldıracak vizyonlar katacaktır.
 • Amerika nerdeyse  herşeyi ekonomiye çevirmeyi başarabilmiş bir ülkedir bundan dolayıdır ki dünyanın en güçlü ekonomisine sahiptir .Örneğin bir güneş tutulmasının izleneceği bir eyalet bu olay için günler öncesinden hazırlanır ve dünyanın pekçok ülkesinden insan akar bu olayı izlemek için.Siz de Amerika’nın turistik ve ticari anlamda gelişmiş sıradışı etkinliklerini,eğlence merkezlerini, ve mükemmel coğrafyasını gezerek anılarınıza muhteşem fotoğraflar ilave edebilirsiniz.Gezmek de eğitim almak gibi çok kıymetli yatırımdır.
 • Bir diğer önemli husus para birimi.Dolar para biriminden dolayı özellikle İngiliteredeki okullara göre fiyatlar çok daha avantajlıdır.
 • Üniversitede dil eğitimi programına katılsanız dahi kampüsün pekçok imkanından faydalanırsınız
 • Amerika’da en merak ettiğiniz kültürleri dahi tanıma şansınız var çünkü Amerika’da  tüm milletleri bir araya getirebilmiş bir rüyalar ülkesi.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.