Amerika´da Ön Lisans Eğitimi

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

Amerika´da Ön Lisans Eğitimi


2 yıllık Community College olarak ifade edilen okullardır.4 yıllık üniversitelere göre kabul şartları çok daha kolaydır.Bu okullarda ilgili sektöre ara eleman yetiştirmek üzere  hizmet veren okullardır.Türkiye’deki meslek yüksek okulları gibi anlayabiliriz.Bu okulu bitiren öğrenci sektörde çalışmaya başlayabileceği gibi şayet eğitimini 4 yıla tamamlamaya karar verdiyse gerekli not ortalamasını tutturduktan sonra eğitim hayatına, geçiş yaptığı üniversitenin  3.sınıfından  devam edebilir.

Bu başlık altındaki okullara girmek çok kolaydır süre kısa olduğu üniversitelere göre ücretleri daha ekonomiktir.Bu okullarda yabancı öğrenciler için  İngilizce hazırlık programları da bulunmaktadır.

Bu okullar dışardan giden yabancı öğrenci bir için üniversitedeki rekabet ortamından olumsuz anlamda etkilenmemesi için çok yerinde bir seçenektir. Kendinizi bu okulların sıcak ve samimi atmosferinde ve   girmek istediğiniz üniversitenin istediği not ortalamasını yakalama  hedefinde hazırlayabilirsiniz. Üniversite ortamına dahil olduğunuzda rekabetçi ve zorlu ortamdan etkilenmezsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.