5x5 İngilizce

Paylaş
Yılların Tecrübesi
Uzun yıllardır özel sektör yöneticilerine ‘kişiye özel eğitim’ veren eğitmen yöneticilerin hazırladığı eğitim programlarıyla eğitimleriniz takip edilir.
Uzman Eğitimciler
İngilizce seviyenize göre Türk ve yabancı eğitmenlerle eğitime başlayabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alan mezunu ve öğretmenlik sertifikalarına sahip kişilerdir.
Esnek Ders Saatleri
Birebir İngilizce’de eğitimler sizin müsait olduğunuz gün ve saatte yapılır, işiniz çıktığında dersiniz iptal edilir, dilediğinizde eğitime ara verilir. Kayıp yaşamazsınız.

5x5 İngilizce


5x5 İngilizce ®Birebir İngilizce tarafından geliştirilen ve örneği görülmemiş bir metoddur.

Şu an için sadece Mecidiyeköy’de sunduğumuz bu eğitim programında yatılı ve gündüzlü 2 seçenek bulunmaktadır.

 

Gündüzlü seçenek: 

İngilizce seviyeleri birbirine eşit 5 kişinin sabah 9’dan akşam 5’e kadar haftada 5 gün (Pazartesi-Cuma), toplam 40 saat boyunca yoğun bir şekilde ev ortamında eğitim aldığı bir seçenektir.

Sabah kahvaltı ile başlayan eğitim öğle yemeği ve çay-kahve aralarıyla devam ederek 5’te son bulur. Öğrencilere İngilizce’yi yaşatarak öğrettiğimiz bu metodda öğrenciler eğitmenle birlikte şunları yaparlar:

 • Kahvaltı hazırlama
 • Kendini tanıtma, temel diyalogları öğrenme
 • (Seviyeye göre) Gramer konuları
 • Öğle yemeği hazırlama, malzemeleri tanıma, ölçekleri öğrenme
 • Multimedya aktiviteleri (şarkı dinleme, dizi izleme)
 • Konuşma konularına göre oyunlar ve aktiviteler

 

Yatılı seçenek:

İngilizce seviyeleri birbirine eşit 5 kişi Cuma 17:00 itibariyle eğitimin yapılacağı lokasyona check-in yapar. Cuma akşamı ikram edilecek bir yemekle kişiler tanıştırılır  ve eğitim görenlere ilk ders yapılır.

Tanışma genelde eğitmenin grubu birbiriyle kaynaştırmak için kurguladığı oyun ve role-play’ler ile geçer.

Cuma akşamı genel bir gramer eğitiminin ardından seviyeye göre seçilmiş bir İngilizce film izletilir (İngilizce altyazıyla) Filmden sonra filme dair aktiviteler yapılır.

Cumartesi sabahı, grubumuz güne kahvaltı hazırlayarak başlar. Eğitmen eşliğinde mutfakta malzemeler tanıtılır, kahvaltı hazırlanıp yendikten sonra gramer, listening, writing aktivitleriyle öğle yemeğine geçilir. Öğlen yine birlikte hazırlanan yemek aracılığıyla diyalog kurma, malzemelerin tanıtımı, ölçeklerin kullanılması anlatılır. Sonrasında grubun seviyesine göre seçilen diziden bir bölüm izlenir (İngilizce altyazı) Akabinde buna dair role-play’ler yapılır. Kişiler böylece kurdukları cümlelerdeki hataları tespit ederler ve konuşma ortamında tespit edilen hatalarını düzelterek gelişim gösterirler. Akşam dışarıdan söylene bir yemek sonrasında okuma parçaları dağıtılır ve buna dayalı sorular cevaplanır.

Pazar sabahı grup güne kahvaltı hazırlayarak başlar. Birlikte yapılan bir kahvaltı sonrası gramer dersi ile eğitim boyunca işlenen gramer konularının hızlı bir tekrarı yapılır. Öğlen yemeği ile birlikte öğrencilere eğitim sonrası takip edecekleri kitap, izleyecekleri dizi ve diğer öneriler sunulacak. Ayrılmadan önce kişilere birer writing konusu verilerek bunları eğitim bitmeden tamamlamaları istenecek. Böylece 2 tam gün boyunca öğrenciler kesintisiz İngilizce konuşma fırsatı elde edecekler.

 

Programın kuralları:

 • Yatılı eğitim Cuma günü 17.00’de başlayıp Pazar günü 17.00’de sona erecektir.
 • Evde geçirilen süre boyunca Türkçe konuşmak yasaktır.
 • Evde 5 oda ve 1 salon bulunmaktadır. Çift olarak katılmak için çift kişilik yataklı oda, tek katılacaklar içinse tek kişilik yatalı oda verilecektir.
 • Mutfak ve ekipmanları sınırsız ve isteğe bağlı olarak kullanıma açıktır.

...
Eğitiminizi Nasıl Alırdınız?
Birebir İngilizce’de size uyacak bir eğitim programı elbette vardır. .
 • Yerinde Eğitim

  İngilizce eğitimini ister ofisinizde mesai öncesi ya da sonrasında, ister evinizde alabilirsiniz. Türk, yabancı; bayan ya da erkek eğitmen seçeneklerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğitime ister birebir, ister grup halinde katılımınız mümkündür. Özellikle şirket çalışanları bu seçenekle tek bir ders saat ücretini kişi sayısına bölerek oldukça ekonomik bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.

 • Executive

  Birebir İngilizce ofislerine gelip sadece sizden oluşan bir sınıfta alacağınız eğitimdir. Eğitimin günü, saati tamamen sizin talebinize göre şekillenir. Eğitimi Birebir İngilizce’nin Ataşehir, Maslak, Kozyatağı, Metrocity (İstanbul), Çankaya (Ankara), Bayraklı (İzmir) şubelerinde alabilirsiniz.

 • Couple

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip başka bir katılımcı ile oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Belirlenecek ortan gün ve saatte Birebir İngilizce şubelerine gelir, partnerinizle birlikte eğitimlere katılırsınız. Sınıf 2 kişiden oluşur. Eğitim programı her iki kişinin müsaitliğine göre düzenlenir.

 • Quartet

  Sizinle aynı İngilizce seviyesine sahip toplam 4 kişiden oluşan sınıfta aldığınız eğitimdir. Klasik kurslarda 15-18 kişilik sınıflarda ödediğiniz ücrete denk bir aylık ücret ödersiniz; ama kalabalık olmayan sınıflarda, modern bir ortamda, daha az kişiyle ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.